• 350.000+ tevreden klanten
  • 2.500.000+ technische artikelen
  • Voor bedrijven én particulieren
  • Vanaf € 6,95 verzendkosten
  • Achteraf betalen
  • WebwinkelKeur-cijfer: 9,4

Waterfilter Donaldson - P554071 | 11/16"

Artikelnummer: P554071 | Snelcode: 2m5z

Deze productfoto's zijn indicatief en kunnen afwijken van het daadwerkelijke product.
De titel, omschrijving en eigenschappen van dit product zijn bepalend.

8% korting
€ 16,72 € 15,49
Per stuk, inclusief 21% BTW
€ 12,80 per stuk, exclusief 21% BTW

Actuele verzenddatum controleren
€ 6,95 verzendkosten
Voor bedrijven én particulieren
Achteraf betalen
OF
    Eigenschappen
    Artikelnummer P554071
    Verpakkingseenheid Per stuk
    Snelcode 2m5z
    EAN / GTIN 0742330044575
    Andere artikelnummers P554071
    Labels
    • Tractor
    • Landbouw
    • Voertuig
    • Oogsttechniek
    • Grondverzet
    • Filters
    • Donaldson
    • Serie - ls
    • Laverda Combine filters
    • Liebherr Mobiele graafmachines
    • Serie - A
    • A900 C (917, 987)
    • A902
    • A904 C (439, 441)
    • A912
    • A914
    • A924 (674, 675)
    • Liebherr Rupsgraafmachines
    • Serie - R
    • R900 C (982)
    • R902 Litronic
    • R904
    • R904 C
    • R912 Litronic
    • R914
    • R922 Litronic
    • R924
    • Liebherr Wielladers
    • L531
    • L538 (432)
    • L541
    • L544 (442, 443)
    • L551
    • Terex Dumper
    • Serie - TA
    • TA 35
    • Werklust Wielladers
    • Serie - WG
    • WG45C
    • WG45D
    • Koelmiddelfilter
    Referenties
    • Passend voor deze modellen
    • In deze categorieën
    • In deze overzichten
    Origineel nummers (OEM)
    FIAT 049268
    FIAT 1851101
    FIAT 1901776
    FIAT 1907694
    FIAT 1930549
    FIAT 3648966
    FIAT 4029084
    FIAT 4734562
    FIAT 70697135
    FIAT 70697635
    FIAT 74029089
    FIAT 74029120
    FIAT 74059979
    FIAT 74393505
    FIAT 74681776
    FIAT 74734562
    FIAT 749F8A469AAA
    FIAT 76106535
    FIAT 819F8A469AA
    FIAT D2HA8A424AB
    FIAT D2HZ8A424A
    FIAT E5NN8A424AA
    FIAT SFD28031
    FIAT V25881
    FORD 1602113
    FORD 749F8A469AAA
    FORD 819F8A469AA
    FORD 9576P554071
    FORD 9576P554744
    FORD 9843662
    FORD D2HA8A424AB
    FORD D2HZ8A424A
    FORD E5NN8A424AA
    FORD E5NN8A424M
    FORD E7HZ8A424B
    FORD SFD28031
    FORD V25881
    FORD D5HZ8A424A
    IVECO 1901776
    IVECO 1907694
    MACK 2191P554071
    MACK 25MF214
    MACK 25MF214P2
    SCANIA 661302
    VOLVO 12002929
    VOLVO 129680286
    VOLVO 200973329
    VOLVO 3130940
    VOLVO 3130941
    VOLVO 366822
    VOLVO 4099799
    VOLVO 45674
    VOLVO 79250031
    VOLVO 8390135
    VOLVO FSL3313
    ASTRA 1901776
    ASTRA 49268
    ERF C3305367
    ERF C33055367
    ERF C3305567
    ERF C3315789
    FREIGHTLINER DNP554071
    FREIGHTLINER DNP554744
    KENWORTH K251C271
    KENWORTH K251C272
    KENWORTH K251C342
    KENWORTH KW2010
    KENWORTH KW2051
    LEYLAND DAF 13692
    LEYLAND DAF C3315116
    LEYLAND DAF CU299080
    LEYLAND DAF CU3314581
    LEYLAND DAF CU3315116
    LEYLAND DAF CU331516
    NEOPLAN DONP554071
    PETERBILT 0512185
    PETERBILT PB2051
    PETERBILT PM2051
    SISU 1696300311
    SISU 1696300451
    RENAULT TRUCKS 5000808721
    RENAULT TRUCKS 5001004324
    FODEN TRUCKS Y02229203
    FODEN TRUCKS Y02729203
    FODEN TRUCKS Y05774308
    UD TRUCKS 2191595000
    UD TRUCKS 2191599032

    Omschrijving van Waterfilter Donaldson

    Eenheid
    per stuk
    Buiten Ø (mm) (mm)
    93
    Draad
    11/16"
    Hoogte (mm) (mm)
    107
    Vraag en antwoord

    Beoordelingen
    1 beoordeling

    ranch4u2 op 01-06-2021
    great fits good
    Waardering
    Nieuwe beoordeling
      1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
    Waardering