• 500.000+ tevreden klanten
  • 4.500.000+ technische artikelen
  • Voor bedrijven én particulieren
  • Vanaf € 7,95 verzendkosten
  • Achteraf betalen
  • WebwinkelKeur-cijfer: 9,4

Optibelt V-snaar 13x1300 - AVX131300 | Aant.1 | 83101253 | 1.300 mm | 1300 mm

Artikelnummer: AVX131300 | Snelcode: cmi8

Deze productfoto's zijn indicatief en kunnen afwijken van het daadwerkelijke product.
De titel, omschrijving en eigenschappen van dit product zijn bepalend.

8% korting
€ 24,65 € 22,71
Per stuk, inclusief 21% BTW
€ 18,77 per stuk, exclusief 21% BTW
Laagste Prijs Garantie

Actuele verzenddatum controleren
€ 7,95 verzendkosten
Voor bedrijven én particulieren
Achteraf betalen
OF
    Eigenschappen
    Artikelnummer AVX131300
    Merk Optibelt
    Verpakkingseenheid Per stuk
    Snelcode cmi8
    EAN / GTIN 4014486110364
    Andere artikelnummers AVX 13 x 1300, AVX131300CM47
    Labels
    • Tractor
    • Landbouw
    • Grasland- & voedertechniek
    • Aandrijftechniek
    • Oogsttechniek
    • Combines
    • Overige onderdelen
    • Aandrijving
    • Transmisie
    • Riemaandrijvingen
    • Riemen voor landbouwtoepasingen
    • Motor
    • Aandrijfriemen
    • Claas
    • Ventilatorriemen AVX
    • Dominator
    • V-riem
    Referenties
    • Passend voor deze modellen
    • In deze categorieën
    • In deze overzichten
    Origineel nummers (OEM)
    BUESSING 720500446
    COMMER 007022
    COMMER 2612424
    COMMER 2612426
    DAF 1300098
    DAF 215357
    DAF 0067670
    DAF 0215357
    DAF 0252807
    DAF 0555461
    DAF 1256081
    FIAT 4537928
    FIAT 4617480
    FIAT 4650438
    FIAT 4717332
    ISUZU 1136710180
    ISUZU 1136710490
    ISUZU 5136710880
    ISUZU 5136711230
    ISUZU 9136711910
    IVECO 4855023
    IVECO 504015725
    IVECO 98420262
    IVECO 98420263
    IVECO 98429196
    IVECO 98435379
    IVECO 98435429
    KÄSSBOHRER 4766723100
    KÄSSBOHRER 4766723102
    KÄSSBOHRER 4767723100
    LEYLAND 13H1756
    LEYLAND 13H2173
    MAN 06560792332
    MAN 06580430133
    MAN 06580432233
    MAN 06580722331
    MAN 06580722332
    MAN 06580732332
    MAN 06580732334
    MAN 06580792332
    MAN 51968206046
    MAN 51968206086
    MAN 51968206117
    MERCEDES-BENZ 0009979892
    MERCEDES-BENZ 0029973392
    MERCEDES-BENZ 0029974292
    MERCEDES-BENZ 0039973692
    MERCEDES-BENZ 0039975392
    MERCEDES-BENZ 0049970192
    MERCEDES-BENZ 0049970292
    MERCEDES-BENZ 0059972292
    MERCEDES-BENZ 0079972292
    MERCEDES-BENZ 0099977592
    MERCEDES-BENZ 0099977692
    MERCEDES-BENZ 0139970892
    MERCEDES-BENZ 125X1300N275
    RENAULT 0023223131
    RENAULT 5000022632
    RENAULT 5010257794
    RENAULT 7701023183
    RENAULT 7701029706
    ROVER BMK977
    SAURER 1541330004
    SAVIEM 5000022632
    SCANIA 205637
    SCANIA 814198
    SCANIA 814834
    SCANIA 815359
    VOLVO 950857
    VOLVO 952259
    VOLVO 958502
    VOLVO 958547
    VOLVO 960519
    VOLVO 966389
    VOLVO 966858
    VOLVO 977319
    PERKINS 2614B552
    PERKINS 2614B852
    DEUTZ-FAHR 01180516
    DEUTZ-FAHR 04343181

    Omschrijving van Optibelt V-snaar 13x1300

    Info
    Aant.1
    Origineelnummer
    83101253
    Positie
    Fig.D_11 Pos.001
    Eenheid
    per stuk
    Breedte
    13 mm
    Buiten lengte La
    1.300 mm
    Breedte
    13 mm
    Buiten lengte La (mm)
    1300 mm
    Vraag en antwoord

    Beoordelingen
    11 beoordelingen

    Gilbert op 22-03-2021
    Excellent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Waardering
    Anoniem op 22-10-2020
    produit de très bonne qualité mais pas tout à fait adapté à ma machine. ça marche quand même
    Waardering
    Raymond op 10-04-2020
    Très bonnes courroies, mais mes mesures étaient erronées, elles sont trop longues, et je veux vous les retourner.
    Waardering
    Achille op 28-03-2020
    Prix sans concurrence et produit en parfaite adéquation avec l'utilisation sur mon outil.
    Waardering
    Philippe op 07-03-2020
    Je n'ai pas trouvé les mêmes dimensions en courroie lisse, dommage, cela aurait été plus adapté à son utilisation. J'espère que celle-ci fera l'affaire dans le temps...
    Waardering
    Walter op 31-01-2020
    Quand à la fiabilité des reproductions des accessoires on pourra donnez son avis à long termes suivant l'usure.
    Waardering
    Roland op 22-09-2019
    J'ai trouvé facilement sur le site la courroie qu'il me fallait en fonction du type de mon véhicule à savoir Kubota....
    Waardering
    Paul op 02-08-2019
    produit qui semble de bonne qualité à voir après plusieurs heures de fonctionnement et dans le temps .
    Waardering
    Jean-Claude op 29-03-2019
    J'avais une courroie mince, crantée, remplacée et inadaptée pour la poulie sur ma motobineuse. Grâce aux critères de sélection sur le site, j'ai pu choisir en prenant les mesures et cela me permet de retrouver un usage normale de la motobineuse en ce qui concerne la marche arrière.
    Waardering
    Gewoon goede v-snaar! Stefan de Boer op 18-09-2018
    Niets te melden verder, gewoon een goede v-snaar.
    Waardering
    Jean-François op 07-03-2018
    Produit correspondant, bon fonctionnement.Livré dans les temps. J'ai été technicien au développement et contrôle qualité dans les années 80 dans le bureau d'étude de Kléber Colombe, des courroies j'en ai mis quelques une au point!!!!! Je recommande.
    Waardering
    Bekijk alle 11 beoordelingen »
    Nieuwe beoordeling
      1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
    Waardering