• 350.000+ tevreden klanten
  • 2.500.000+ technische artikelen
  • Voor bedrijven én particulieren
  • Vanaf € 6,95 verzendkosten
  • Achteraf betalen
  • WebwinkelKeur-cijfer: 9,4

Hella Werklamp Ultra Beam - 1GA007506001 | 12/24 V | Aanbouw staand / hangend | ADR/GGVS | exclusief gloeilampen | IP6K4K/ IPX9K

Artikelnummer: 1GA007506001 | Snelcode: 5d5e

Deze productfoto's zijn indicatief en kunnen afwijken van het daadwerkelijke product.
De titel, omschrijving en eigenschappen van dit product zijn bepalend.

32% korting
€ 51,95 € 35,76
Per stuk, inclusief 21% BTW
€ 29,55 per stuk, exclusief 21% BTW

Actuele verzenddatum controleren
€ 6,95 verzendkosten
Voor bedrijven én particulieren
Achteraf betalen
OF
    Eigenschappen
    Artikelnummer 1GA007506001
    Merk Hella
    Verpakkingseenheid Per stuk
    Snelcode 5d5e
    EAN / GTIN 4082300045574
    Andere artikelnummers 1GA 007 506-001, 16740, 1GA007506007, 2702, 525091, 28380, 1GA007506-001
    Labels
    • Tractor
    • Landbouw
    • Voertuig
    • Oogsttechniek
    • Combines
    • Grondverzet
    • Verlichting
    • Werklampen + LED
    • Werklampen
    • Serie - D
    • 1070 D
    • 770 D
    • John Deere Universeel
    • Caterpillar Universeel
    • Case Universeel
    • JCB Universeel
    • Werklampen +LED vierkant
    Referenties
    • Passend voor deze modellen
    • In deze categorieën
    • In deze overzichten
    Origineel nummers (OEM)
    DAF 086 7450 / 0867450
    DAF 152 9598 / 1529598
    IKARUS 700.04 0093-293 / 700040093293
    IKARUS 70004-93293 / 7000493293
    KÄSSBOHRER 8-955-000-117 / 8955000117
    MERCEDES-BENZ 000 482 57 04 / 0004825704
    MERCEDES-BENZ A 000 482 57 04 / A0004825704
    MERCEDES-BENZ Q482 5704 / Q4825704
    MERCEDES-BENZ QEV111ACACKM
    SCANIA 1 906 629 / 1906629
    TOYOTA 0050178
    TOYOTA 56660-FSF94-71 / 56660FSF9471
    VOLVO 2 907 377 / 2907377
    FAUN 7482 62 / 748262
    CASE IH 0 605315 16 / 060531516
    HOLDER 023683
    MASSEY FERGUSON 4291408M92
    MASSEY FERGUSON 4291409M91
    SAME 16046038
    SAME ABCD
    STEINBOCK 050 35227 / 05035227
    LIEBHERR 6 071 083 05 / 607108305
    CLAAS 001 373 50 / 00137350
    CLAAS 013 733 0 / 0137330
    DEUTZ-FAHR 011 6046038 / 0116046038
    DEUTZ-FAHR 044 11937.4 / 044119374
    DEUTZ-FAHR 044 24195.4 / 044241954
    DEUTZ-FAHR 044 25599.4 / 044255994
    DEUTZ-FAHR 160 46038 / 16046038
    DEUTZ-FAHR 280 392950 / 280392950
    DEUTZ-FAHR 280 39295010 / 28039295010
    DEUTZ-FAHR 280 392960 / 280392960
    JOHN DEERE AZ 55 467 / AZ55467
    JOHN DEERE F0 38 788 / F038788
    DEMAG 00293212
    JCB 700/38800 / 70038800
    JCB 700/43900 / 70043900
    JCB 700/50022 / 70050022
    JCB 700/50091 / 70050091
    JCB 700/50102 / 70050102
    KÖGEL 333485
    KÖGEL 80333485
    STILL 000 974 04 49 / 0009740449
    STILL 0174907
    STILL 527885
    STILL 608458
    STILL 95353204
    STILL 9740423
    STILL 9740443
    AHLMANN 0029959
    AHLMANN 4109323A
    ATLAS COPCO 1089.9306.02 / 1089930602
    CATERPILLAR 00137330
    CATERPILLAR 00137350
    FUCHS 5350661225
    HAMM 1272209
    HYSTER 1646407
    KRAMER 1404500
    TIMBERJACK F038788
    VALMET 3420300
    VALMET 3420330
    VALMET 34203300
    VALMET 4 291 408 M92 / 4291408M92
    VALMET 4 291 409 M91 / 4291409M91
    LINDE 000 974 04 23 / 0009740423
    LINDE 000 974 04 43 / 0009740443
    LINDE 000 974 04 49 / 0009740449
    LINDE 608458
    LINDE 95353204
    PAUS 512678
    KRONE 0924635/0 / 09246350
    KRONE 0924635/1 / 09246351
    KRONE 5815436
    KRONE 5815436/0 / 58154360
    LANGENDORF 1084179
    TEREX 00293212
    TEREX 5350661225
    JUNGHEINRICH 05035227
    JUNGHEINRICH 50051471
    JUNGHEINRICH 51134940
    MANITOU 4109323A
    DOLL 7028317
    SOMMER 2800871001
    SCHWARZMÜLLER 40481

    Omschrijving van Hella Werklamp Ultra Beam

    Eenheid
    per stuk
    Voedingsspanning
    12/24 V
    Lampen type
    H3
    Montagepositie
    Standaard
    Volt bereik
    12 V
    Lichtbeeld
    Bodemverlichtin
    Voorveldverlichting
    Opbouw / Inbouw
    Aanbouw staand / hangend
    AMP-stekkeraansluiting
    X
    Kabellengte
    2 m
    Norm
    ADR/GGVS
    Opmerking
    exclusief gloeilampen
    Isolatieklasse [IP]
    IP6K4K/ IPX9K
    Stekkertype
    AMP/ Blade Terminal Sleeve
    Vraag en antwoord

    Beoordelingen
    5 beoordelingen

    Anoniem op 08-11-2021
    Goed en universeel
    Waardering
    veronique op 06-02-2021
    Donne une brillance aux sols
    Waardering
    eleonore op 23-12-2020
    J utilise ce produit régulier
    Waardering
    Anoniem op 30-04-2020
    Mooie lamp. Veel licht. en dimbaar 25 / 50 en 100 %.
    Waardering
    nela.0509 op 19-07-2019
    Super produkt!
    Waardering
    Bekijk alle 5 beoordelingen »
    Nieuwe beoordeling
      1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
    Waardering