• 500.000+ tevreden klanten
  • 4.500.000+ technische artikelen
  • Voor bedrijven én particulieren
  • Vanaf € 7,95 verzendkosten
  • Achteraf betalen
  • WebwinkelKeur-cijfer: 9,4

Donaldson Oliefilter - P553771 | 93 mm A | 200 mm H | Spin on | 1"12 UNF G

Artikelnummer: P553771 | Snelcode: pzgd

Deze productfoto's zijn indicatief en kunnen afwijken van het daadwerkelijke product.
De titel, omschrijving en eigenschappen van dit product zijn bepalend.

8% korting
€ 16,79 € 15,55
Per stuk, inclusief 21% BTW
€ 12,85 per stuk, exclusief 21% BTW

Actuele verzenddatum controleren
€ 7,95 verzendkosten
Voor bedrijven én particulieren
Achteraf betalen
OF
    Eigenschappen
    Artikelnummer P553771
    Merk Donaldson
    Verpakkingseenheid Per stuk
    Snelcode pzgd
    EAN / GTIN 0742330044445
    Andere artikelnummers P553771
    Labels
    • Tractor
    • Landbouw
    • Voertuig
    • Oogsttechniek
    • Combines
    • Grondverzet
    • John Deere Combine Overige
    • Hakselaars
    • Filters
    • Opschroef filters
    • Filtratie
    • Donaldson
    • Oliefilters
    • Serie - ls
    • Hydrauliek- en transmisiefilters
    • Liebherr Mobiele graafmachines
    • Serie - A
    • A912
    • A914
    • Liebherr Rupsgraafmachines
    • Serie - R
    • R912 Litronic
    • R922 Litronic
    • Liebherr Wielladers
    • L531
    • L541
    • L551
    • Werklust Wielladers
    • Serie - WG
    • Volvo Wielladers
    • Motoroliefilters
    • Steyr Plus 1100
    • Serie - TS
    • Merlo Verreikers
    • Serie - P
    • L524 (438)
    • A309 (1035)
    • A311 (1036)
    • A312 (1037)
    • A312 (719)
    • A314 (1039)
    • A314 (635)
    • A316 (1040, 1041)
    • A316 (617)
    • A316 (715, 716)
    • A900 (595)
    • A900 B (662)
    • A914 Compact
    • A918
    • A918 Compact
    • R317 (1042)
    • R317 (971)
    • R900 B
    • R900 Litronic
    • R932 Litronic
    • R942 Litronic
    • R944
    • R944 B
    • R954
    • R954 B
    • L510 (340)
    • L511 (212)
    • L512 (430)
    • L521
    • L522 (422)
    • P34.7
    • New Holland Mobiele graafmachines
    • Serie - MH
    • MH 5 Compact
    • MH 5 PMS
    • O & K Minigraafmachines
    • Serie - RH
    • RH 6 Compact
    • Schäffer Verreikers
    • 980 T
    • Terex Mobiele graafmachines
    • Serie - TW
    • TW 110
    • Volvo Mobiele graafmachines
    • Serie - EW
    • EW160B
    • EW160C
    • EW180B
    • Volvo Rupsgraafmachines
    • Serie - EC
    • EC140C
    • L110E
    • L110F
    • L120E
    • L120F
    • L40B
    • L45B
    • L60E
    • L60F
    • L70E
    • L70F
    • L90F
    • WG10FZ
    • WG18A
    • WG18B
    • WG35A
    • WG35B
    • Oliefilter, versnellingsbaken
    Referenties
    • Passend voor deze modellen
    • In deze categorieën
    • In deze overzichten
    Origineel nummers (OEM)
    AUWÄRTER 114786
    AUWÄRTER 711922604
    CHRYSLER 11849601
    DAF 0114786
    DAF 0671490
    DAF 114786
    DAF 240611049
    DAF 671490
    FIAT 01160025
    FIAT 1153430
    FIAT 1160025
    FIAT 1162757
    FIAT 1162921
    FIAT 1173430
    FIAT 1174421
    FIAT 1174576
    FIAT 1174577
    FIAT 1901919
    FIAT 2901501
    FIAT 61671160
    FIAT 61671600
    FIAT 61673585
    FIAT 671160
    FIAT 673588
    FIAT 7211141300
    FIAT 82DF6714AA
    FIAT 8701155447
    FIAT 9128
    FIAT 99100208
    FIAT A730X6714FA
    FORD 5000859
    FORD 5010664
    FORD 552352604
    FORD 6106841
    FORD 82DF6714AA
    FORD 82DF714AA
    FORD A730X6714FA
    FORD A820X6714NA
    FORD BF9T6714AA
    FORD C77NF933A
    FORD TAC115561
    IVECO 01160025
    IVECO 01173430
    IVECO 01901919
    IVECO 1160025
    IVECO 1173430
    IVECO 1174421
    IVECO 1901919
    IVECO 61671160
    IVECO 61671600
    IVECO 61673585
    IVECO W962
    MAN 51055010002
    MAN 51055010003
    MAN 5105501002
    MAN 6750558336
    MERCEDES-BENZ 0011849601
    MERCEDES-BENZ 11849601
    SAURER 4631281100
    VOLVO 1114786
    VOLVO 119935430
    VOLVO 11993545
    VOLVO 1199354M
    VOLVO 3831236
    VOLVO 62114897
    VOLVO 119935450
    VOLVO 17457469
    VW 2VC115561
    LEYLAND DAF ABU8537
    RENAULT TRUCKS 0024164103
    RENAULT TRUCKS 0024560060
    RENAULT TRUCKS 24164103
    RENAULT TRUCKS 24560060
    RENAULT TRUCKS 24564058
    RENAULT TRUCKS 24564060
    RENAULT TRUCKS 3564103
    RENAULT TRUCKS 500079078
    RENAULT TRUCKS 6005019741
    RENAULT TRUCKS 6005019757
    RENAULT TRUCKS 6005025477
    ROMANIA MAN LUS62
    FODEN TRUCKS Y03722710
    MANITOU 554505
    UD TRUCKS 152090T000
    UD TRUCKS 152090T00A
    UD TRUCKS 15209T9000
    UD TRUCKS 15209T9001
    UD TRUCKS 15209T9002
    UD TRUCKS 15209T9003
    UD TRUCKS 15209T9006
    UD TRUCKS 1621183
    UD TRUCKS 194932128
    UD TRUCKS 711922604
    UD TRUCKS 94932128

    Omschrijving van Donaldson Oliefilter

    Eenheid
    per stuk
    Buiten Ø (A)
    93 mm
    Hoogte (H)
    200 mm
    Uitvoering
    Spin on
    Draad (G)
    1"12 UNF
    Vraag en antwoord

    Beoordelingen

    Schrijf de eerste beoordeling over dit product

    Nieuwe beoordeling
      1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
    Waardering