• 350.000+ tevreden klanten
  • 2.500.000+ technische artikelen
  • Voor bedrijven én particulieren
  • Vanaf € 6,95 verzendkosten
  • Achteraf betalen
  • WebwinkelKeur-cijfer: 9,4

Donaldson Brandstoffilter - P550861 | 133.038.0 | 139 mm

Artikelnummer: P550861 | Snelcode: bdr5

Deze productfoto's zijn indicatief en kunnen afwijken van het daadwerkelijke product.
De titel, omschrijving en eigenschappen van dit product zijn bepalend.

8% korting
€ 12,58 € 11,65
Per stuk, inclusief 21% BTW
€ 9,63 per stuk, exclusief 21% BTW

Actuele verzenddatum controleren
€ 6,95 verzendkosten
Voor bedrijven én particulieren
Achteraf betalen
OF
    Eigenschappen
    Artikelnummer P550861
    Merk Donaldson
    Verpakkingseenheid Per stuk
    Snelcode bdr5
    EAN / GTIN 0742330043349
    Andere artikelnummers P550861
    Labels
    • Tractor
    • Landbouw
    • Voertuig
    • Oogsttechniek
    • Grondverzet
    • Filters
    • Donaldson
    • GR R 11 A
    • GR R 12 T
    • GR R 8
    • Hanomag Rups
    • Serie - K
    • K 16 B
    • K 18 B
    • K 7 B-E-L
    • Kramer Wielladers
    • Serie - 300
    • Zettelmeyer Wielladers
    • Serie - ls
    • L 1000
    • L 1200
    • L 1500
    • Brandstoffilters
    • Filterelement
    Referenties
    • Passend voor deze modellen
    • In deze categorieën
    • In deze overzichten
    Origineel nummers (OEM)
    AUWÄRTER 5984500800
    AUWÄRTER 5984500888
    AUWÄRTER 5984520800
    AUWÄRTER 801160157
    CHRYSLER 4774015
    FIAT 1168369
    FIAT 1168398
    FIAT 1168398A
    FIAT 1175893
    FIAT 1289054
    FIAT 2177074
    FIAT 8508111
    FIAT 9930450
    FIAT 9951241
    FORD 5004838
    FORD 9576P550861
    FORD A780X9176EA
    IVECO 1168398
    IVECO 1289054
    IVECO 2177074
    IVECO 9930450
    IVECO PM325
    MAN 330F10401
    MAN 81000000246
    MAN 811205030021
    MAN 81125030018
    MAN 81125030021
    MAN 81125030022
    MAN 81125030042
    MAN 81125030048
    MAN 81125030052
    MAN 81125030054
    MAN 81125030063
    MAN 8125030021
    MAN 8125030053
    MAN EX404
    MAN 51125030018
    MERCEDES-BENZ 0004773115
    MERCEDES-BENZ 0004773511
    MERCEDES-BENZ 0004773515
    MERCEDES-BENZ 0004774015
    MERCEDES-BENZ 0004774515
    MERCEDES-BENZ 0004775401
    MERCEDES-BENZ 0004777901
    MERCEDES-BENZ 3554700192
    MERCEDES-BENZ 4773511
    MERCEDES-BENZ 4773515
    MERCEDES-BENZ 4774015
    MERCEDES-BENZ 4774515
    MERCEDES-BENZ 4774701
    MERCEDES-BENZ 4775901
    MERCEDES-BENZ 4777901
    MERCEDES-BENZ OM639939
    SAURER 8508111
    SCANIA 152875
    VOLVO 233239
    VOLVO 2338478
    VOLVO 233897
    VOLVO 2338972
    VOLVO 2338978
    VOLVO 238513
    VOLVO 25282
    VOLVO 252829
    VOLVO 45743126
    VOLVO 6601576
    VOLVO 6603091
    VOLVO 6604948
    VOLVO 6607576
    VOLVO 7233897
    VOLVO 7238513
    VOLVO 74406
    VOLVO 76648
    VOLVO 76649
    VOLVO 78288
    ASTRA 4774015
    FREIGHTLINER DNP550861
    HINO 1818471M1
    LEYLAND DAF ABU8564
    DAEWOO 24749026
    DAEWOO 65125035004
    RENAULT TRUCKS 0003005805
    RENAULT TRUCKS 0003005806
    RENAULT TRUCKS 0024151119
    RENAULT TRUCKS 0024866092
    RENAULT TRUCKS 003005806
    RENAULT TRUCKS 24151119
    RENAULT TRUCKS 24866092
    RENAULT TRUCKS 24886692
    RENAULT TRUCKS 3005800
    RENAULT TRUCKS 3005805
    RENAULT TRUCKS 3005806
    RENAULT TRUCKS 305806
    RENAULT TRUCKS 4125030018
    RENAULT TRUCKS 5984520800
    RENAULT TRUCKS 6005019598
    RENAULT TRUCKS 770105820
    RENAULT TRUCKS 81125030018
    KRAUSS-MAFFEI 1168398
    KRAUSS-MAFFEI 801151163
    KRAUSS-MAFFEI 81125030018
    PEGASO 522764
    MANITOU 554494
    UD TRUCKS 513173000

    Omschrijving van Donaldson Brandstoffilter

    Info
    -> motornummer 18200117
    Origineelnummer
    133.038.0
    Eenheid
    per stuk
    Buiten Ø (A) (mm)
    84 mm
    Binnen Ø (B) (mm)
    12 mm
    Hoogte (H) (mm)
    139 mm
    Vraag en antwoord

    Beoordelingen
    4 beoordelingen

    patrick op 07-04-2021
    Suite à une erreur de notre part nous avons du retourner le produit,mais la commande a été livrée rapidement et conforme ,sur le site sécurisé . Je recommande vivement ce site!!!
    Waardering
    Anoniem op 15-03-2019
    PRIMA EN HEEL SNEL GELEVERD
    Waardering
    Chrissyrose op 27-11-2014
    This was so easy to fit. Watched the video on how to install and it was easy to do
    Waardering
    allan855 op 20-07-2012
    easy to fit ,price was good
    Waardering
    Bekijk alle 4 beoordelingen »
    Nieuwe beoordeling
      1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
    Waardering