• 500.000+ tevreden klanten
  • 4.500.000+ technische artikelen
  • Voor bedrijven én particulieren
  • Vanaf € 7,95 verzendkosten
  • Achteraf betalen
  • WebwinkelKeur-cijfer: 9,4

Brandstoffilter Donaldson - P550860 | 114,5 mm

Artikelnummer: P550860 | Snelcode: ikna

Deze productfoto's zijn indicatief en kunnen afwijken van het daadwerkelijke product.
De titel, omschrijving en eigenschappen van dit product zijn bepalend.

8% korting
€ 14,80 € 13,71
Per stuk, inclusief 21% BTW
€ 11,33 per stuk, exclusief 21% BTW

Actuele verzenddatum controleren
€ 7,95 verzendkosten
Voor bedrijven én particulieren
Achteraf betalen
OF
    Eigenschappen
    Artikelnummer P550860
    Merk Donaldson
    Verpakkingseenheid Per stuk
    Snelcode ikna
    EAN / GTIN 0742330043332
    Andere artikelnummers P550860
    Labels
    • Tractor
    • Voertuig
    • Grondverzet
    • Filters
    • Donaldson
    • Hanomag Rups
    • Serie - K
    • Zettelmeyer Wielladers
    • Brandstoffilters
    • Filterelement
    • Serie - zls
    • ZL 2000
    • ZL 2001
    • ZL 1700
    • K 5 E-L
    Referenties
    • Passend voor deze modellen
    • In deze categorieën
    • In deze overzichten
    Origineel nummers (OEM)
    FIAT 1909113
    FIAT 466138
    FIAT A820X6731AA
    FORD 466138
    FORD A820X6731AA
    IVECO 1909113
    IVECO P550860
    IVECO 1160033
    MAN 81125030013
    MAN 81125030019
    MAN 81125030023
    MAN 81125030028
    MAN 81125030037
    MAN 81125030050
    MAN 8112503OO23
    MAN 81125030043
    MERCEDES-BENZ 0000921505
    MERCEDES-BENZ 0000921905
    MERCEDES-BENZ 0004700192
    MERCEDES-BENZ 0004773815
    MERCEDES-BENZ 0004775415
    MERCEDES-BENZ 0004776815
    MERCEDES-BENZ 3444700092
    MERCEDES-BENZ 4773815
    MERCEDES-BENZ 4775415
    MERCEDES-BENZ 921505
    MERCEDES-BENZ 921905
    MERCEDES-BENZ 4700192
    MERCEDES-BENZ 4775715
    MERCEDES-BENZ 4776815
    MERCEDES-BENZ 3444777215
    SCANIA 309439
    VOLVO 11987489
    VOLVO 702582
    FREIGHTLINER DNP550860
    LEYLAND DAF 235301
    LEYLAND DAF ABU8557
    DAEWOO 65125035001
    RENAULT TRUCKS 0854806000
    RENAULT TRUCKS 1225001
    RENAULT TRUCKS 1225406
    RENAULT TRUCKS 1229148
    RENAULT TRUCKS 24152004
    RENAULT TRUCKS 4033158110
    RENAULT TRUCKS 854806000
    RENAULT TRUCKS 8548060000
    RENAULT TRUCKS 8701759
    RENAULT TRUCKS 870175900
    RENAULT TRUCKS 980465700
    TERBERG-BENSCHOP 28040048
    MANITOU 554493

    Omschrijving van Brandstoffilter Donaldson

    Eenheid
    per stuk
    Buiten Ø (A) (mm)
    65 mm
    Binnen Ø (B) (mm)
    13 mm
    Hoogte (H) (mm)
    114,5 mm
    Vraag en antwoord

    Beoordelingen
    1 beoordeling

    concreteprecast op 07-12-2016
    Excellent product works flawless.
    Waardering
    Nieuwe beoordeling
      1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
    Waardering